Nauczyciele

 

Nauczyciele pracujący w SP w Brzezince w roku szk. 2014/2015

1 mgr Brzeziecka Marta

lic. Katarzyna Waszkiewicz
przyroda  brzeziecka@sp.brzezinka.pl

waszkiewicz@sp.brzezinka.pl

2 mgr Czerwienka Edyta edukacja wczesnoszkolna
 czerwienka@sp.brzezinka.pl
3 mgr Głogowska-Urbańczyk Halina  język angielski, zajęcia komputerowe
glogowska.spbrzezinka@wp.pl
4 mgr Skubis Katarzyna
wychowanie do życia w rodzinie,      pedagog szkolny  skubis@sp.brzezinka.pl
5

mgr Herman Beata

język polski, biblioteka
 herman@sp.brzezinka.pl
6
ks. mgr Artur Buczek
religia  buczek@sp.brzezinka.pl
7
mgr Kowol Agata  dyrektor szkoły, zajęcia komputerowe
 kowol@sp.brzezinka.pl
8
mgr Krzoska Katarzyna język polski, historia  krzoska@sp.brzezinka.pl
9
lic. Kubas Marzena jęz. niemiecki, j.angielski, świetlica szkolna
 kubas@sp.brzezinka.pl
10 mgr Lisik Beata matematyka, edukacja wczesnoszkolna
 lisik@sp.brzezinka.pl
11 mgr Rembiesa Alicja edukacja wczesnoszkolna
 rembiesa@sp.brzezinka.pl
12 mgr Siutaj Katarzyna edukacja wczesnoszkolna, sztuka  siutaj@sp.brzezinka.pl
13 mgr Wabik Łukasz wychowanie fizyczne  wabik@sp.brzezinka.pl
14 mgr Katarzyna Garbuz matematyka, technika
garbuz@sp.brzezinka.pl

15.
mgr Katarzyna Siewniak
edukacja wczesnoszkolna
siewniak@sp.brzezinka.pl

Pliki do pobrania:

Schemat_samooceny_ pracy_ nauczyciela.doc (Rozmiar: 44032 bajtów)
Arkusz_zgodnosci_programu_z_podstawa_programowa.doc (Rozmiar: 75264 bajtów)