POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI SZKOLNYCH W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW - GROJEC - 29.11.2021 ROK

NASI TENISIŚCI MISTRZAMI POWIATU OŚWIECIMSKIEGO!!! 🏆🏓💪💪💪😃

Dnia, 29 listopada 2021 roku, w Szkole Podstawowej w Grojcu odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci Szkolnych w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Do zawodów przystąpiło łącznie 20 zawodników rywalizujących w kategorii indywidualnej oraz drużynowej. Zawody były jednocześnie eliminacjami do zawodów rejonowych.

Naszą szkołę oraz Gminę Oświęcim reprezentowało sześcioro zawodników oraz zawodniczek.

Nasi uczniowie zaliczyli świetny występ!

W kategorii indywidualnej najlepszym wynikiem może się pochwalić Dominik Kecmaniuk, który wygrał wszystkie mecze i zdobył ZŁOTY MEDAL! 👏

W grupie dziewcząt najlepsze miejsce zdobyła Nikola Gębołyś, która wywalczyła BRĄZOWY MEDAL! 😃

W kategorii drużynowej nasze dziewczęta wywalczyły wysokie II MIEJSCE. W tej samej kategorii, nasi tenisiści nie mieli sobie równych i wywalczyli I MIEJSCE oraz MISTRZOSTWO POWIATU OŚWIĘCIMSKIEGO! 💪💪💪🏆

Należy dodać, że w sumie aż pięcioro naszych zawodników awansowało do szczebla REJONOWEGO rozgrywek! 🤩

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom!