Nasza szkoła na wysokim II MIEJSCU (Igrzyska Młodzieży Szkolnej) oraz III MIEJSCU (Igrzyska Dzieci Szkolnych) w klasyfikacji końcowej Powiatowego Systemu Współzawodnictwa Sportowego GMIN POWIATU OŚWIĘCIMSKIEGO!

opis niedostepny

Nasza szkoła na wysokim II MIEJSCU (Igrzyska Młodzieży Szkolnej) oraz III MIEJSCU (Igrzyska Dzieci Szkolnych) w klasyfikacji końcowej Powiatowego Systemu Współzawodnictwa Sportowego GMIN POWIATU OŚWIĘCIMSKIEGO! 🏋️‍♂️🤸‍♂️⛹️‍♂️⛷️🏂🤾‍♀️💪😀😷

 

Co prawda sytuacja epidemiologiczna spowodowała, że sportowe zawody międzyszkolne są w tym roku w większości odwołane, jednak uczniowie naszej szkoły, mogą pochwalić się świetnymi sportowymi osiągnięciami, za zeszły (przerwany) rok szkolny! 🤩
Podczas dzisiejszego zebrania Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Oświęcimiu rozdane zostały wyróżnienia dla placówek, które w roku szkolnym 2019/2020 zdobyły największą ilość punktów za reprezentowanie gmin w mistrzostwach powiatu.
Wysokie wyniki zarówno młodszych jak i starszych sportowców z naszej szkoły pozwoliły na sklasyfikowanie Szkoły Podstawowej w Brzezince na wysokim II MIEJSCU w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej oraz III MIEJSCU w Igrzyskach Dzieci Szkolnych!!!

 

To wysokie osiągnięcie naszej szkoły!

Gratulujemy świetnych wyników wszystkim naszym sportowcom!!! 👏💪💪💪🤩😷.