Rok szkolny 2019 -2020

Konkurs plastyczny Kufer wyobraźni

 

 

 

 

   W Powiatowym Konkursie Plastycznym pt. „Kufer wyobraźni” organizowanym przez MDK w Oświęcimiu

uczennica naszej szkoły z klasy V a Agatka Łagosz zdobyła nagrodę w kategorii uczniów klas IV – VI – kompozycja przestrzenna.

Natomiast praca ucznia klasy IV – Kacpra Żydka została zakwalifikowana do wystawy pokonkursowej w kategorii wiekowej kl. IV – VI – prace na papierze.

Uczestnikom konkursu, jak i opiekunowi p. Katarzynie Siutaj, serdecznie gratulujemy. :)

opis niedostepny

Z największą radością informujemy, że

uczeń klasy ósmej - Jakub Piela

otrzymał przyznany

przez Instytut Rozwoju Oświaty


 tytuł LAUREATA  za zajęcie 1. miejsca

w Ogólnopolskiej  Olimpiadzie

z matematyki PIONIER 2019.

opis niedostepny

W tym samym konkursie 

WYRÓŻNIENIE
otrzymała


uczennica klasy ósmej - Miriam Szafraniec.

Serdecznie gratulujemy osiągnięć

i życzymy dalszych sukcesów

w dziedzinie matematyki.

 

 

 

Z największą radością informujemy, że uczeń klasy ósmej naszej szkoły, 


Jakub Piela

zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego

  Małopolskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2019/2020,


Małopolskiego Konkursu Geograficznego dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2019/2020.

 a także do finału VIII edycji powiatowego konkursu angielsko - niemieckiego  „Młody Poliglota” pod patronatem Starosty Oświęcimskiego

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia

 na ostatnich etapach konkursów.

 

opis niedostepny     W Powiatowym Konkursie Plastycznym dla uczniów szkół podstawowych Powiatu Oświęcimskiego pt. "Święty Maksymilian - pielgrzym, podróżny, misjonarz" uczeń klasy II a Marek Cygal zdobył III miejsce.
opis niedostepny
opis niedostepnyMichał Nagi - również uczeń klasy II a - zdobył wyróżnienie.
opis niedostepnyNatomiast w kategorii uczniów IV - VIII Patrycja Kopiasz zdobyła wyróżnienie
opis niedostepny

 

              

opis niedostepny

Gratulujemy uczniom sukcesu w rywalizacji międzynarodowej, jak również nauczycielowi przygotowującemu do konkursu - p. mgr Katarzynie Siutaj.

Admin 

     
W Gminnym Konkursie Pieśni Patriotycznej w kategorii solistów III miejsce zajęła Julia Michoń z klasy VIII,
duet "Nutki" w składzie Julia Michoń i Emilia Ślimak z klasy VIII - zajął II miejsce.
                

W Małopolskim Konkursie Przedmiotowym z Języka Angielskiego do etapu rejonowego zakwalifikowali się uczniowie:

1. Jakub Broda - klasa VII
2. Jakub Piela - klasa VIII 

W Małopolskim Konkursie Przedmiotowym z Geografii do etapu rejonowego zakwalifikowali się uczniowie:

1. Kacper Ochał - klasa VIII
2. Jakub Piela - klasa VIII
3. Miriam Szafraniec - klasa VIII
4. Emilia Ślimak - klasa VIII 

W Małopolskim Konkursie Przedmiotowym z Matematyki do etapu rejonowego zakwalifikowali się uczniowie:

1. Jakub Piela - klasa VIII
2. Kacper Ochał - klasa VIII
3. Wiktoria Smrek - klasa VIII

Wszystkim uczniom zakwalifikowanym do etapu rejonowego konkursów serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia na dalszych etapach konkursu.