Plan lekcji (nr 3) od 5 października 2020 r.

Plan lekcji (nr 3) od 5 października 2020 r.

Plan lekcji online za pomocą aplikacji MEET dla klas VI - VIII obowiązujący od 26 października został każdemu wysłany w wiadomości e-dziennika  Librus. 

Prosimy o zapoznanie się z nim. Do rozmowy online potrzebny będzie dla każdego nowy login i hasło zanim link znajdziemy w Terminarzu Librusa. 

Prosimy zatem jeszcze o cierpliwość. Każdy w wiadomości Librus dostanie - niezwłocznie po właściwych ustawieniach - nowe dane do logowania, które będą potrzebne dopiero od poniedziałku 26.10.

Admin


 

 


Prosimy o bieżące zapoznawanie się ze zmianami podziału godzin w planie lekcji Librusa. Terminarz również wskazuje zmiany w obrębie każdej klasy.

Lekcje odwołane na początku lub na końcu oznaczają późniejsze przyjście klasy do szkoły lub wcześniejsze zakończenie lekcji w danym dniu.

Informujemy, że od poniedziałku 15 lutego 2021 r. nastąpi mała zmiana w dotychczasowym podziale godzin, która dotyczy klasy 1 a i 1 b.
W pozostałych klasach podział godzin nie uległ zmianie.

 Zmiany od 15.02


 

    Informujemy, że od poniedziałku 5 października 2020 r. nastąpią małe zmiany w dotychczasowym podziale godzin, które dotyczą pojedynczych lekcji w następujących klasach: 

4 B - wtorek, piątek 

6 B - wtorek, piątek

7 B - poniedziałek, piątek

8 - poniedziałek, wtorek, środa

W pozostałych klasach podział godzin nie uległ zmianie.

Pliki do pobrania:

Plan lekcji (nr 3) od 5 października 2020 r.xlsx (Rozmiar: 20136 bajtów)