Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki o puchar Dyrektora OKSiR Gminy Oświęcim - 14.12.2013 r.

W sobotę 14.12.2013 na sali gimnastycznej przy OSP w Harmężach, odbył się Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki o puchar Dyrektora OKSiR Gminy Oświęcim. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny dziewcząt z klasy VI oraz V.

Turniej odbył się w dwóch kategoriach wiekowych: „2”-klasy III i IV oraz „3”-klasy V i VI. Wśród dwójek zwyciężyły zawodniczki z Włosienicy w składzie: Bianka Strumińska, Agata Stachura. Drugie i trzecie miejsce zajęły zespoły z Rajska. Wśród trójek najlepiej spisały się dziewczyny z Brzezinki zajmując pierwsze (Julia Iwanicka, Hanna Malik, Ala Korzuń, Aleksandra Matla, Oliwia Michalska, Zofia Strzała) i trzecie miejsce (Beata Czarnik, Ala Duda, Izabela Gryzełko, Aleksandra Marchewka, Patrycja Baranek) . Drugie miejsce przypadło drużynie z Rajska.

 Przyznano również tytuł najlepszej zawodniczki turnieju. Wśród dwójek statuetkę otrzymała Agata Stachura z Włosienicy, wśród trójek - Julia Iwanicka z Brzezinki.

W turnieju uczestniczyło prawie czterdzieści dziewcząt z Gminy Oświęcim. Każda z nich otrzymała słodki poczęstunek, a najlepsze medale i puchary. Turniej finansowany był przez OKSiR Gminy Oświęcim, przy pomocy organizacyjnej klubu Setbol Oświęcim.

Serdecznie gratulujemy naszym reprezentantkom!

(galeria z turnieju dostępna w zakładce: "OSIĄGNIĘCIA NASZYCH SPORTOWCÓW")