Zagłosuj na naszą galerię w nowej edycji konkursu WZOROWA ŁAZIENKA

Zagłosuj na naszą galerię w nowej edycji konkursu WZOROWA ŁAZIENKA

Nasza szkoła przystąpiła do programu
"WZOROWA ŁAZIENKA"

TUTAJ ZAGŁOSUJ - codziennie jeden głos ze swojego konta e-mail

Zadaniem w konkursie jest wykonanie pracy programowej, która jest interpretacją graficzną hasła: „Wzorowa łazienka” i polega na przedstawieniu projektu graficznego przyjaznej, szkolnej łazienki. Prace uczniowie klas I - III oddają nauczycielom na świetlicy szkolnej (szkolny koordynator p. Kamila Zając).

Praca musi być wykonana przez uczniów samodzielnie. Podpisana na odwrocie imieniem i nazwiskiem.

Głosowanie na opublikowane prace w galerii na stronie internetowej rozpoczyna się 01.10.2018r. i kończy się 30.11.2018r. (Strona Internetowa: www.wzorowalazienka.pl)

Zasady głosowania:

1. GŁOSY STANDARDOWE: oddawane na stronie internetowej

- wybieramy naszą i klikamy przycisk „Zagłosuj”,

- jeśli podamy adres e-mail to przyjdzie na niego specjalny, unikatowy kod weryfikujący. Należy go wpisać na stronie internetowej i kliknąć „Potwierdź głos”.

2. GŁOSY Z PARAGONEM:

- przy zakupie dowolnego produktu z marki Domestos należy zachować paragon, z którego treści wynikać będzie dokonanie zakupu produktu tej marki.

- klikamy w przycisk „głosuj z paragonem” w galerii na Stronie Internetowej, podajemy datę zakupu, numer paragonu i numer kasy fiskalnej.

- dodajemy zdjęcie paragonu

3. Zorganizowanie „Światowego Dnia Toalet” promującego zasady korzystania z toalety i edukującej w zakresie utrzymania czystości w łazienkach oraz przeprowadzenie fotorelacji z tego wydarzenia i wgranie tych zdjęć do konta. Szkoły na stronie internetowej w sekcji po zalogowaniu, Wydarzenie powinno mieć charakter edukacyjny i być prowadzone na terenie szkoły. Szkoła powinna przeprowadzić akcję w dniach 12.11-21.11.2018 r.

Nagrody:

I STOPNIA: remont i aranżacja/dekoracja łazienek na terenie szkoły.

II STOPNIA: odświeżenie łazienek na terenie szkoły

II STOPNIA: zestaw produktów marki Domestos.