POWIATOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW - GROJEC - 14.11.2016 ROK

14 listopada 2016 roku w Szkole Podstawowej w Grojcu odbył się powiatowy turniej tenisa stołowego dziewcząt oraz chłopców. Zawodnicy rywalizowali między sobą indywidualnie oraz w kategorii debla. Naszą szkołę reprezentowało sześcioro uczniów: Beata Czarnik, Aleksandra Barzycka, Kornelia zając, Jakub Piela, Jakub Huczek oraz Krzysztof Babiński. Poziom gry wszystkich zawodników stał na bardzo wysokim poziomie. Nasi uczniowie pokazali się z bardzo dobrej strony zajmując bardzo wysokie miejsca. W kategorii debla zarówno nasze dziewczęta (Beata Czarnik – Aleksandra Barzycka) jak i chłopcy (Jakub Huczek – Jakub Piela) nie mieli sobie równych i zostali mistrzami powiatu zdobywając I MIEJSCA! W kategorii singli wśród dziewcząt mistrzynią powiatu została Beata Czarnik, a zaraz za nią na II miejscu uplasowała się nasza kolejna zawodniczka Aleksandra Barzycka. Kornelia Zając zajęła V miejsce. W kategorii singli chłopców najlepsze IV miejsce zdobył Jakub Piela, a zaraz po nim znalazł się na V miejscu Jakub Huczek. Należy nadmienić, że aż pięcioro naszych zawodników (miejsca I-VI) zakwalifikowało się do etapu rejonowego zawodów gdzie będą reprezentowali Powiat Oświęcimski. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na dalszym etapie zmagań! :)