POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW - PIOTROWICE - 05.12.2023 ROK

NASZE UCZENNICE WICEMISTRZEM POWIATU OŚWIĘCIMSKIEGO PODCZAS IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W TENISA STOŁOWEGO! 😁👏👏🥈🥉🥉
🏓
Dnia, 5 grudnia 2023 roku, nasi starsi uczniowie wzięli udział w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży w tenisa stołowego.
🏓
Uczniowie startowali w kategorii dziewcząt i chłopców, indywidualnie oraz drużynowo.
🏓
W kategorii indywidualnej dziewcząt najlepszym wynikiem może pochwalić się Emilia Grabowska, która zajęła wysokie 3 miejsce! 👏👏👏
W kategorii singli chłopców, również wysokie III MIEJSCE wywalczył Marcin Momot (Marcin doszedł do finału i przegrał nieznacznie wynikiem 1:2 ze zwycięzcą całego turnieju)👏👏👏
Oboje Emilia i Marcin awansowali do szczebla rejonowego rozgrywek! 🤩
🏓
Również wysokie V miejsce wywalczył Patryk Kuduk, który również awansował do szczebla rejonowego rozgrywek! 😁👏
🏓
W kategorii drużynowej, najlepszy wynik osiągnęły nasze dziewczęta, które zdobyły WICEMISTRZOSTWO POWIATU OŚWIĘCIMSKIEGO, oraz awans do szczebla rejonowego rozgrywek! 💪💪💪