POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W TENISIE STOŁOWYM - PIOTROWICE - 05.12.2019 ROK

W dniu 5 grudnia 2019 roku w Szkole Podstawowej w Piotrowicach rozegrane zostały Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym. Zawody rozegrane zostały w kategorii indywidualnej oraz drużynowej, dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowało siedmioro zawodników, którzy zanotowali świetny występ. W kategorii indywidualnej dziewcząt Mistrzostwo Powiatu Oświęcimskiego wywalczyła nasza uczennica Karolina Skirka. W kategorii drużynowej dziewcząt nasze uczennice zdobyły wysokie II miejsce.

W klasyfikacji indywidualnej nie gorsi okazali się nasi chłopcy. Indywidualnie nasz uczeń Bartosz Mijal wywalczył I miejsce, a nasza drużyna zdobyła kolejne Mistrzostwo Powiatu Oświęcimskiego!

Należy dodać, że wszyscy nasi zawodnicy poprzez zajęcie wysokich miejsc w turnieju awansowali do szczebla rejonowego rozgrywek!

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na dalszym etapie rozgrywek!