OŚWIĘCIMSKA LIGA MINI KOSZYKÓWKI O PUCHAR DYREKTORA MIEJSKIEGO OŚRODKA SPORTU I REKREACJI W OŚWIĘCIMIU - WIELKI FINAŁ - 11.05.2012 r.

11.05.2012 roku w PZ2SOMSiT rozegrana została faza PLAY-OFF Oświęcimskiej Ligii Mini Koszykówki o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Oświęcimiu pomiędzy 4 najlepszymi drużynami biorącymi udział we wcześniejszych fazach turnieju. Turniej uświetniły występy zespołu cheerleaderek. Nasza drużyna bez problemu wygrała mecz półfinałowy, awansując do finału. Niestety w finale, pomimo prowadzenia w dwóch pierwszych kwartach nasi zawodnicy ostatecznie ulegli drużynie ze Szkoły Podstawowej Nr 1, przegrywając minimalnie. Nasza drużyna osiągnęła w całym turnieju zaszczytne DRUGIE miejsce, a jeden z naszych zawodników został wybrany najlepszym graczem całych rozgrywek. Serdecznie gratulujemy wszystkich zawodnikom!!!