MISTRZOSTWA GMINY OŚWIĘCIM, II RUNDA POWIATOWEJ LIGII W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM

Dnia 31 stycznia 2019 roku w Ośrodku Narciarskim „CzorsztynSKI” w Kluszkowcach rozegrane zostały Mistrzostwa Gminy Oświęcim oraz II runda Powiatowej Ligii w Narciarstwie Alpejskim. Do zawodów przystąpiło ponad 120 zawodników ze szkół Powiatu Oświęcimskiego. Nie mogło wśród uczestników zabraknąć narciarzy ze Szkoły Podstawowej w Brzezince. Nasi uczniowie zaliczyli świetny występ zdobywając aż 8 medali! W Mistrzostwach Gminy Oświęcim wśród naszych uczniów, w swoich kategoriach wiekowych najlepiej wypadli :

SREBRNE MEDALE

- Agatka Łagosz – II MIEJSCE (kat. I-IV)

- Franciszek Strzała – II MIEJSCE (kat. VII, VIII, IIIgim.).

Najlepszym wynikiem może pochwalić się nasz uczeń z klasy IV: Tymoteusz Czopek, który nie tylko swoim przejazdem uplasował się na I MIEJSCU w Mistrzostwach Gminy Oświęcim, ale również wygrał swoją klasyfikację w zawodach powiatowych i zdobył kolejny ZŁOTY MEDAL!

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów.