GMINNY TURNIEJ PIŁKI KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT - GROJEC - 9 GRUDZIEŃ 2016 ROK

Dnia 9 grudnia 2016 roku w Szkole Podstawowej w Grojcu reprezentacja dziewcząt oraz chłopców z naszej szkoły wzięła udział w gminnym turnieju piłki koszykowej. W zawodach wzięły udział cztery reprezentacje dziewcząt oraz cztery reprezentacje chłopców ze szkół Podstawowych Gminy Oświęcim.

Poziom gry dziewcząt był bardzo wyrównany, a wszystkie zawodniczki zacięcie walczyły do ostatniego gwizdka każdego meczu. I miejsce w kategorii dziewcząt zdobyła Szkoła Podstawowa z Grojca, na II miejscu uplasowała się Szkoła Podstawowa z Harmęż, a zaraz za nimi na III miejscu nasze zawodniczki.

Wśród chłopców podczas turnieju rywalizację zdominowali nasi zawodnicy. Chłopaki grali bardzo mądrze i efektywnie, zwyciężając każdy swój mecz ogromną przewagą punktową.

Ostatecznie wśród chłopców mistrzem Gminy Oświęcim została reprezentacja naszej szkoły! Zaraz za nimi na II miejscu uplasował się Szkoła Podstawowa z Harmęż, a na III miejscu reprezentacja Szkoły z Grojca.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia na szczeblu powiatowym.