GMINNE INDYWIDUALNE ORAZ DRUŻYNOWE ZAWODY W TENISA STOŁOWEGO - BABICE 12.11.2015 ROK

Dnia 12 listopada 2015 roku w Szkole Podstawowej w Babicach odbył się gminny turniej tenisa stołowego dziewcząt oraz chłopców. Zawodnicy rywalizowali indywidualnie oraz drużynowo. Łącznie do turnieju przystąpiło 20 zawodników reprezentujących poszczególne szkoły naszej gminy. Naszą szkołę reprezentowały 4 dziewczęta  (MAGDALENA SZYMAŃSKA, ALEKSANDRA HOMONIK, ALEKSANDRA BARZYCKA, BEATA CZARNIK), oraz 4 chłopców (MATEUSZ CZARNIK, STANISŁAW TWORUS, JAKUB PIELA, JAKUB HUCZEK). Podczas zawodów dominowała atmosfera fair play, a każdy uczeń dawał z siebie wszystko chcąc osiągnąć jak najlepszy wynik. W kategorii indywidualnej dziewcząt Nasze uczennice okazały się niepokonane zajmując kolejno: I MIEJSCE - Beata Czarnik, II MIEJSCE - Aleksandra Barzycka oraz III MIEJSCE - Magdalena Szymańska. W kategorii indywidualnej chłopców pierwsze dwa miejsca również zajęli Nasi reprezentanci: I MIEJSCE - Mateusz Czarnik,II MIEJSCE - Stanisław Tworus!

W kategorii drużynowej również Nasi uczniowie nie zawiedli, zarówno dziewczęta jak i chłopcy zajęli PIERWSZE MIEJSCA oraz zdobyli złote medale.

Należy dodać, że trójka najlepszych zawodników oraz zawodniczek, oraz zwycięskie drużyny, będą reprezentowali naszą gminę na zawodach powiatowych.

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów na dalszym etapie rozgrywek!