GMINNE IGRZYSKA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W TENISIE STOŁOWYM - GROJEC - 28.11.2023 ROK

POCZWÓRNE MISTRZOSTWO GMINY OŚWIĘCIM NASZYCH UCZNIÓW PODCZAS IGRZYSK DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W TENISIE STOŁOWYM! 🏆🏆🏆🏆🥇🥈🥉🏓😁
🤩
Dnia, 28 listopada 2023 roku, uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w rozgrywanych w Szkole Podstawowej w Grojcu Gminnych Igrzyskach Dzieci i Młodzieży Szkolnej w tenisa stołowego.
🏓
Zawodnicy startowali w kategorii indywidualnej oraz drużynowej, dziewcząt i chłopców.
🏓
Nasi uczniowie kolejny raz nie zawiedli i pokazali, że możemy na nich liczyć! 😃
🏓
Podczas Igrzysk Dzieci Szkolnych, w kategorii dziewcząt wszystkie TRZY PIERWSZE MIEJSCA (złoty, srebrny i brązowy medal) wywalczyły nasze tenisistki!
🥇Ligia Lichota
🥈Aurelia Waszczak
🥉Joanna Lasek
👏👏👏
W kategorii chłopców, najlepszym wynikiem może pochwalić się Kamil Skubik, który zdobył wysokie II MIEJSCE! 🥈💪💪
🏓
W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej, zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców niepokonani okazali się nasi tenisiści, którzy w swoich kategoriach wywalczyli kolejno PO TRZY PIERWSZE MIEJSCA!!! 🥇🥈🥉
💪💪💪
Dodatkowo w kategorii DRUŻYNOWEJ, we wszystkich kategoriach nasi uczniowie okazali się niepokonani zdobywając 4 X MISTRZOSTWO GMINY OŚWIĘCIM 🏆🏆🏆🏆
🏓
🏆 IDS DZIEWCZĄT (Ligia Lichota, Aurelia Waszczak, Joanna Lasek))
🏆 IDS CHŁOCÓW (Tymoteusz Nowak, Michał Nagi, Kamil Skubik)
🏆IMS DZIEWCZĄT (Emilia Grabowska, Nadia Rembiesa, Martyna Siutka)
🏆IMS CHŁOPCÓW (Piotr Homoncik, Marcin Momot, Patryk Kuduk).
🤩
Należy dodać, że wysokie wyniki naszych wszystkich zawodników pozwoliły im na awans do powiatowego etapu rozgrywek! 😁