FINAŁ POWIATOWEJ LIGII W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM - ISTEBNA - 1 MARCA 2017 ROK

W dniu 1 marca 2017 roku w ośrodku narciarskim „Złoty Groń” w Istebnej odbyła się trzecia edycja, a zarazem finał powiatowej ligii w narciarstwie alpejskim. Nie mogło w tych zawodach zabraknąć licznej grupy narciarzy z naszej szkoły. Najlepszym wynikiem podczas tej edycji może się pochwalić Miriam Szafraniec, która w swojej kategorii wiekowej zdobyła V MIEJSCE w powiecie.

Podsumowując całą ligę, w klasyfikacji generalnej indywidualnie po trzech rundach zawodów najlepsze miejsce z naszych uczniów zajął Bogumił Zimny plasując się na wysokim TRZECIM MIEJSCU. Natomiast cała reprezentacja Szkoły Podstawowej z Brzezinki po wszystkich edycjach zawodów zajęła również wysokie TRZECIE MIEJSCE, na dziewięć klasyfikowanych szkół.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom udziału w zawodach oraz świetnych wyników! :)