Imprezy planowane w najbliższym czasie.

Dnia 27 marca 2013 r. (środa) klasy od "0" do III planują wyjście do Międzynarodowego Domu Spotkań Młodzieży w Oświęcimiu na spektakl pt. "Domek z piernika" na godz. 9.30. Koszt z przejazdem autobusem 16 zł.

W tym samym dniu klasy IV - VI również planują wyjście do Międzynarodowego Domu Spotkań Młodzieży w Oświęcimiu na spektakl pt. "Na górze Olimp" na godzinę 11.00. Cena biletu: 15 zł.

info: mgr Beata Herman

Natomiast w dniu 03 kwietnia 2013 (środa) odbędą się w naszej szkole warsztaty dla wszystkich uczniów klas I - VI prowadzone przez pana Simeona Wrena, który jest rodowitym Anglikiem. Dzięki długim staraniom udało się zaprosić p. Wrena do nas, jako jedynej szkole w okolicy. Dzięki temu nasi uczniowie mają jedyną i niepowtarzalną okazję przeżycia przygody w świecie j. angielskiego. Warsztaty trwają po 60 minut dla każdej grupy i będą prowadzone w formie gier i zabaw, nauki tańca oraz dramy w ramach Nauki Bez Granic. Koszt to TYLKO 15,00 zł od ucznia. Gorąco zapraszamy! Proszę o wpłatę do wychowawcy klasy do dnia 25.03.2013 (poniedziałek).

info: mgr Halina Głogowska - Urbańczyk