Nauczyciele w roku szkolnym 2020 - 2021

Nauczyciele w roku szkolnym 2020 - 2021
 

1.  Dyrektor szkoły mgr Agata Kowol
agatakowol@sp.brzezinka.pl;

zdalne.spbrz@interia.pl;

informatyka
2. Zastępca dyr.  szkoły - mgr Beata Herman
beataherman@sp.brzezinka.pl
język polski
3. mgr Barbara Baraniecka 
b.baraniecka.brzezinka@gmail.com;
biologia, chemia
4. mgr Kamil Bielas
kamilbielas@sp.brzezinka.pl;
informatyka, świetlica szkolna, wychowawca klasy IV b
5. mgr Joanna Sala 
asiaczek102@interia.pl;
fizyka

6. mgr Renata Zima
spbrzezinka.geografia@gmail.com;

geografia
7. mgr Edyta Czerwienka
edytaczerwienka@sp.brzezinka.pl;
edukacja wczesnoszkolna, język angielski - wychowawca  kl. I a
8. mgr Katarzyna Garbuz
katarzynagarbuz@sp.brzezinka.pl
matematyka, technika, przyroda, wychowawca kl. V
9. mgr Halina Głogowska - Urbańczyk
glogowska.spbrzezinka@wp.pl;
język angielski, informatyka, wychowawca klasy VII b
10. mgr Beata Jarosz 
beatajarosz@sp.brzezinka.pl
język niemiecki, język polski, świetlica
11. mgr Marek Michoń 
michon.zdalne@gmail.com;
muzyka

12. mgr Justyna Kłys
justynaklys@sp.brzezinka.pl;

plastyka
13. mgr Katarzyna Krzoska
katarzynakrzoska@sp.brzezinka.pl;
język polski, historia, wychowawca klasy VII a
14. mgr Marzena Kubas 
marzenakubas@sp.brzezinka.pl;
język angielski, wychowawca kl. VIII
15. mgr Beata Lisik 
lisikbeata8@gmail.com; beatalisik@sp.brzezinka.pl
edukacja wczesnoszkolna, matematyka, wychowawca klasy II
16. mgr Kamila Zając
kamilka_zajac@interia.eu;
edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy I b
17. mgr Agata Wróbel 
agata_wrobel@tlen.pl;
biblioteka
18. mgr Katarzyna Siewniak 
katarzyna.siewniak@onet.pl;
edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy III b
19. mgr Katarzyna Siutaj 
katarzynasiutaj@sp.brzezinka.pl;
edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy III a
20. mgr Katarzyna Skubis 
katarzynaskubis@sp.brzezinka.pl;
pedagog, wychowanie do życia w rodzinie
21. mgr Barbara Stańczyk 
matematyka.bs@onet.pl;
matematyka, wychowawca klasy VI a
22. mgr Aleksandra Rusinek 
aleksandrarusinek@poczta.onet.pl;
język polski, wychowawca klasy VI b
23. ks. mgr Artur Micorek 
artur.micorek@interia.pl;
religia
24. mgr Łukasz Wabik
luke.prezes@interia.pl; wfzawszespoko@gmail.com
wychowanie fizyczne, wychowawca klasy IV a
25. mgr Marta Woźniak
martawozniak.spbrzezinka@gmail.com;
wychowanie fizyczne
26. mgr Elżbieta Ćwiertnia
logopeda
27. mgr Renata Lubińska
torenja10@gmail.com;
historia, wiedza o społeczeństwie
28. mgr Agata Stuglik
edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wspomagający
29. mgr Wioletta Szlachcic - Sporysz
nauczyciel wspomagający
30. mgr Zbigniew Szczerbowski
edukacja dla bezpieczeństwa
31. ks. mgr Sławomir Szczotka
religia
32. mgr Agnieszka Kolasa
doradztwo zawodowe

33. mgr Małgorzata Noworyta
malgorzatanoworyta@sp.brzezinka.pl;

j. angielski kl. 4a, 4 b