Kącik j. angielskiego

Zachęcam uczniów klas I - VI do zapoznania się i częstego korzystania z dodatkowych materiałów wspierających poznawanie języka angielskiego :). Materiały są w plikach do pobrania w formacie pdf - konieczny jest zainstalowany program Adobe Reader, najlepiej wersja 10 i wyższa..
mgr Halina Głogowska - Urbańczyk
opis niedostepny

Innowacyjna propozycja nauki j. angielskiego

W naszej szkole już działa nowoczesne narzędzie do nauki języków. Nauczyciel j. angielskiego – pani mgr Halina Głogowska –Urbańczyk – nawiązała współpracę w II edycji programu i już wprowadziła do systemu konta dla wszystkich uczniów z klas 1- 6, więc zabawa ze słówkami się zaczyna! Teraz wszyscy uczniowie mogą korzystać z programu Insta.Ling.

Insta.Ling jest stroną WWW do nauki słówek języków obcych oraz ortografii języka polskiego. Nauczyciel przydziela słówka z przerabianego w szkole materiału, a uczniowie razem z Insta.Ling powtarzają je w domu. Nauczyciel i rodzice dostają szczegółowe raporty o systematyczności pracy ucznia i jego postępach w nauce, a Insta.Ling dba, aby powtórki słówek były dostosowane indywidualnie do potrzeb ucznia. Uczestnictwo w Programie Insta.Ling dla Szkół daje bezpłatny dostęp do systemu dla nauczyciela, uczniów i rodziców. Czas trwania Programu to semestr letni 2013/2014 roku szkolnego.

 

Opracowanie: mgr Halina Głogowska - Urbańczyk

 

Pliki do pobrania:

Zgoda wydawnictwa OXFORD na publikacje.pdf (Rozmiar: 99145 bajtów)
Zgoda wydawnictwa Cambridge na publikacje.pdf (Rozmiar: 104174 bajtów)
Wpływ Rodziców na szkolny sukces dziecka.pdf (Rozmiar: 380450 bajtów)
Artykuł z poradami
Jak pomóc dziecku w nauce języka angielskiego?.pdf (Rozmiar: 234143 bajtów)
Kilka słów dla Rodziców