GMINNE ORAZ POWIATOWE MISTRZOSTWA W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM - SPYTKOWICE - 16 LUTY 2016 r.

W dniu 16 lutego 2016 roku na stoku narciarskim w Spytkowicach rozegrane zostały gminne oraz powiatowe igrzyska w narciarstwie alpejskim oraz snowboardzie. Dodatkowo uczniowie zbierali punkty do klasyfikacji generalnej Oświęcimskiej Ligii Narciarskiej i Snowboardowej. Zawody zgromadziły bardzo dużą ilość uczniów zarówno na nartach jak i snowboardach z całego powiatu oświęcimskiego. Naszym reprezentantom nawet niesprzyjająca aura nie przeszkodziła w osiągnięciu świetnych wyników końcowych. Wśród dziewcząt klas młodszych najlepsza w Gminie Oświęcim okazała się uczennica Naszej szkoły z klasy IV: Miriam Szafraniec zdobywając złoty medal. Jednocześnie w całym Powiecie Oświęcimskim Miriam uplasowała się na wysokim DRUGIM miejscu. Wśród dziewcząt klas starszych w Gminie Oświęcim najlepiej wypadła również Nasza reprezentantka: Magdalena Szymańska, uczennica klasy VI zdobywając złoty medal.

Wśród chłopców starszych na nartach Nasi uczniowie nie mieli sobie równych zajmując kolejno PIERWSZE, DRUGIE jak i TRZECIE MIEJSCE w Gminie Oświęcim (Franciszek Stachnik - ZŁOTY MEDAL, Wiktor Siwiec - SREBRNY MEDAL, Wiktor Rydzoń - BRĄZOWY MEDAL).

Natomiast nasz jedyny reprezentant na snowboardzie Kacper Starzychowicz nie mógł być gorszy od kolegów i koleżanek i w swojej kategorii wiekowej zdobył ZŁOTY MEDAL i Mistrzostwo Gminy Oświęcim.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom!!! :)