GMINNE IGRZYSKA DZIECI SZKOLNYCH W HALOWEJ MINI PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW - RAJSKO - 15.10.2021 ROK

W dniu 15 października 2021 roku, na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rajsku rozegrane zostały Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w halowej piłce nożnej chłopców.

Do turnieju przystąpiły wszystkie reprezentacje chłopców ze Szkół Podstawowych Gminy Oświęcim, tj. aż osiem drużyn. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, grające systemem „każdy z każdym”, z których po dwie najlepsze drużyny wychodziły do półfinałów, a następnie ścisłego finału.

W klasyfikacji końcowej, po zaciętych pojedynkach zwyciężyła reprezentacja chłopców ze Szkoły Podstawowej z Babic. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna z Grojca, a III miejsce zdobyli piłkarze ze Szkoły Podstawowej z Brzezinki.

Jak co roku całą imprezę wsparła finansowo dyrekcja Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji z Brzezinki fundując wspaniałe puchary dla najlepszych drużyn.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom wspaniałej postawy.